1000 TL üzeri en iyi 5 akıllı telefon

1000 TL üzeri en iyi 5 akıllı telefon

Türkiye'de alabileceğiniz 1000 lira üzeri en iyi 5 akıllı telefonu sizler için seçtik.

14/11/2011

Akıllı telefonlar sayesinde yanımızdaki bir cihaz ile bir sürü işimizi kontrol edebiliyoruz. Özellikle yoğun çalışan birisi mailleri ve işleri kontrol etmek için bir akıllı telefon alabilir. Borsayı takip eden birisi alabilir. En basiti iddia oynayan bir kullanıcı bile akıllı telefon alabilir.

Ya da öğrencisiniz ev ile okul arası çok uzak. Yolda sıkılmamak için film izleyip, oyun oynayabilir ayrıca müzik dinleyebilirsiniz.

Kısaca iyi bir akıllı telefon ile bir sürü işlemi yapabilirsiniz. Önemli olan istediklerinize en iyi cevap veren telefonu bulabilmek.

Yazımızın başlarında önemli bir konuya değinmek istiyorum. Yakında 720p çözünürlüğündeki HD ekranlı Android akıllı telefonlar piyasaya gelecek. Bu fiyatlarda akıllı telefon alacak okurlarımızın beklemesini tavsiye ediyorum. Yeni modeller geldikten sonra mevcut telefonlar ucuzlayacaktır.

Ayrıca maalesef akıllı telefonlar ülkemize geç gelmekte. Garantili telefon almak isteyen okurlarımızın tercih yelpazesi çok fazla değil. Biz de şu an Türkiye'de alınabilecek, 1000 lira üzeri en iyi 5 akıllı telefonu seçtik.

Aşağıda Galerimizde koyduğumuz telefonlara tıklayarak, açıklamaları ile birlikte telefonları görebilirsiniz.

Tolga Cem Küçükyılmaz

Yorumlar
Henüz yorum yok. İlk sen olmak istiyorsan üye girişi yap.

Bu haber Yahoyt.com sitesinden alınmıştır.

(Haberin adresi: http://yahoyt.com/h/12310/)